Quick BTQ Bow Thruster – 140mm, 40 kgf Thrust, 12V, 2.2 kW (FGBT14040120T00)
Description
Bow Thruster BTQ 140-40 40KGF – 12V – D140 – 2.2kW
There are no reviews yet.
Be the first to review “Quick BTQ Bow Thruster – 140mm, 40 kgf Thrust, 12V, 2.2 kW (FGBT14040120T00)”