Quick BTQ Bow Thruster – 140mm, 30 kgf Thrust, 12V, 1.5 kW (FGBT14030120T00)
Description
Bow Thruster BTQ 140-30 30KGF – 12V – D140 – 1.5kW
There are no reviews yet.
Be the first to review “Quick BTQ Bow Thruster – 140mm, 30 kgf Thrust, 12V, 1.5 kW (FGBT14030120T00)”