Si-Tex 492/50/200ST Transom-Mount Transducer for ES502 Sonar Systems
Description
SI-TEX 492/50/200ST Transom Mount Transducer f/ES502
  • Dual Frequency 50/200 kHz
  • Max Power: 500W
  • Beam Angle: 42 deg. @ 50 kHz, 12 deg. @ 200 kHz