Scanstrut DS21A-P-BLK Vertical Cable Seal – Black (5-Pack)
Description
DS21A-P-BLK Vertical Cable Seal – Black **5-Pack
Features:
  • Watertight installation – 100% waterproof with an IP68 rating
Technical Specifications:
  • Fits cable size (diameter) – .17″ to .31″ (4 – 9 mm)
  • Fits connector size up to .83″ (21 mm) in diameter
  • Height – .81″ (20.5 mm)